انعقاد قرارداد بیست میلیارد ریالی برای حفظ و حراست از اراضی دولتی کرمان

مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه وشهرسازی استان کرمان گفت: قرارداد حفظ و حراست از اراضی دولتی استان کرمان با حجمی بالغ بر ۵۷۰ هزار هکتار منعقد شده است.
باشگاه خبرنگاران جوان: ناصر اشرفی با اشاره به اینکه خوشبختانه امسال همانند سال گذشته  حفظ و حراست از اراضی دولتی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: در این راستا قراردادی بالغ بر دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با انجام فرآیند مناقصه با یکی از شرکت‌ها منعقد شده است.
وی با بیان اینکه قرارداد حفظ و حراست از اراضی دولتی استان کرمان با حجم بالغ بر ۵۷۰ هزار هکتار منعقد شده است، تصریح کرد: در دوره جدید با تمهیدات اندیشیده شده در تمام شهرستان‌های استان ۶۷ نیرو، ۱۷ دستگاه خودرو و هفت دستگاه موتور سیکلت مستقر شده تا با جدیت و قاطعیت حفظ و حراست اراضی دولتی انجام شود.
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه وشهرسازی استان کرمان راه‌اندازی سامانه گویا را یکی از اهداف کاری در سال جدید عنوان و خاطرنشان کرد: در این سامانه تمامی اخبار مربوط به تصرفات آنلاین گزارش داده می شود و ما نیز آنها را به فوریت بر منبای سامانه گویا پیگیری می‌کنیم.
اشرفی یادآور شد: کلیه خودروها، موتورسیکلت‌ها و امکانات ما که در اجرای طرح حفظ اراضی دولتی هستند در سالجاری به سامانهGPS تجهیز شدند تا کشت‌زنی بر اراضی دولتی کنترل شود.

مطالعه بیشتر