تنظیم قراردادهای تجاری و بین المللی

تنظیم قراردادهای تجاری و بین المللی، قراردادهای مدرن و تیپ قراردادها

کلیه روابط کاری و مبادلات مالی و اقتصادی اشخاص بر پایه قراردادها استوار شده است و غالب اشخاص به صورت روزمره با قراردادها و متون حقوقی در ارتباط هستند. چراکه قراردادها مجموعه ای از نیازهای عمومی (مانند اجاره ملک، استخدام در یک شرکت، خرید یا فروش، و غیره) و نیازهای تخصصی تر مانند (قراردادهای پیمانکاری و سایر قراردادهای مربوط به توسعه کسب و کار) را تحت پوشش قرار می دهند.

حقوق قراردادها یکی از بنیادی‌ترین مباحث علم حقوق است، لیکن به علت پیچیدگی ها و ظرائف قراردادها، برخی از حقوقدانان از نزدیکی به این حوزه علمی اجتناب می کنند. بدیهی است که جرائمی از قبیل تصرف یا انتقال مال غیر، خیانت در امانت و بسیاری از جرائم اقتصادی به نحوی با موضوع قراردادها گره خورده است. فلذا آشنایی هر چند اندک با حوزه قراردادها می‌تواند ضمن صیانت از حقوق اشخاص، در بروز پاره ای از جرائم کیفری نیز نقش پیشگیرانه داشته باشد.

روابط کاری و اقتصادی صحیح می تواند زیربنای توسعه یک کسب و کار باشد، از اینرو توصیه می گردد تا با دقت در نگارش قراردادها، از بروز بسیاری از مشکلات آتی پیش گیری کنیم. تنظیم حقوقی و تخصصی قراردادها، مهم ترین گام برای شروع یک رابطه حقوقی، کاری و تجاری است.

گروه وکلا و کارشناسان حقوقی سایت قرارداد، با بهره گیری از پشتوانه علمی اساتید دانشگاه در حوزه حقوق خصوصی، نسبت به تهیه و تنظیم قراردادهای مدرن تخصصی اقدام می نمایند.

برای سفارش تنظیم قرارداد بر روی لینک زیر کلیک کنید

سفارش تنظیم قرارداد