چهار قرارداد پژوهشی شرکت گاز سمنان با دانشگاه های منتخب کشور امضا شد

شرکت گاز استان سمنان باهدف تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از توان داخل، چهار قرارداد پژوهشی با دانشگاههای منتخب امضا کرد.

شانا:مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در حاشیه نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به اهمیت ارتباط دو سویه صنعت و دانشگاه از تلاش مستمر و حمایت این شرکت در این زمینه خبر داد و گفت: با هدف توسعه کمی و کیفی فعالیتهای پژوهشی، مطابق با نقشه راه فناوری صنعت گاز و همچنین نیازهای پژوهشی واحدهای مختلف سازمان؛ این شرکت نسبت به امضای قرارداد چهار پروژه پژوهشی با دانشگاههای منتخب با بودجه بیش از ۴,۶ میلیارد ریال اقدام کرده است.

علیرضا جراحی با اشاره به برگزاری جلسات منظم ماهانه و دریافت مجوزهای لازم از مدیریتهای ستادی شرکت ملی گاز ایران افزود: قرارداد پژوهشی تدوین نظام جامع برنامه ریزی استراتژیک، طراحی و ساخت سامانه اندازه گیری با مکانیزم Image Processing ، امکان سنجی استفاده از کامپوزیتها به جای گسکتهای مارپیچی (Spiral Wound)و قرارداد پژوهشی مطالعه، طراحی و توسعه نرم افزار یکپارچه مدیریت مصرف انرژی در ساختمانهای اداری و CGS ها از جمله این قراردادها به شمار می رود.

وی ادامه داد: این قراردادها با پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فناوریهای نوین قوچان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان امضا شده است

مطالعه بیشتر