قوانین سایت

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت

  • «سایت قرارداد» تابع قانون تجارت الکترونیکی و سایر قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران است.
  • هرگونه استفاده از «سایت قرارداد» (اعم از ثبت نام در سایت، بازدید از سایت، دانلود از سایت، و غیره) به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات سایت بوده و کلیه کاربران موظفند ضمن رویت اطلاعات مندرج در این صفحه، نسبت به پذیرش این قوانین و مقررات اقدام نماید و در صورت عدم پذیرش قوانین،
  • باتوجه به ویژگی محصولات مندرج در سایت (دانلود فایل)، امکان استفاده از حق انصراف (مندرج در ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی) برای کاربران سایت میسر نیست.
  • کارشناسان، وکلا و مشاوران سایت قرارداد، برای ارائه خدمات حقوقی خود، صرفا براساس ادله ابرازی و اظهارات کاربران و موکلین اقدام به پاسخگویی می نمایند، فلذا کلیه اشخاص ملزم به ارائه اطلاعات صحیح با همکاران ما هستند. همچنین مسئولیت اتخاذ تصمیم و تبعات ناشی از اجرای هر تصمیم، تنها بر عهده خود شخص کاربر خواهد بود.
  • وکلای سایت قرارداد، هیچگونه تعهدی در قبال نتایج پرونده های قضائی به موکلین نخواهند داد. بدیهی است که تصمیم گیری در قبال هر پرونده قضائی تنها بر عهده مرجع قضائی است و تمامی وکلا (حسب وظیفه و سوگندنامه خود) تنها باید نسبت به ارائه استدلالات حقوقی به مرجع قضائی اقدام نمایند.
  • نمونه قراردادها و اسناد منتشر شده در سایت، صرفا باید به عنوان نمونه‌ای جهت درک بهتر ساختار اسناد حقوقی مورد استفاده قرار بگیرند، بدیهی است که هر شخص باید حسب صلاحدید و نیاز خود نسبت به ویرایش این اسناد اقدام نماید. فلذا کارشناسان، وکلا و مشاوران سایت قرارداد، هیچگونه تعهدی در خصوص نحوه بهره برداری از این اسناد (اعم از وجود نقض یا عدم انطباق با نیاز کاربر، و غیره) بر عهده نخواهند داشت.
  • نمونه قراردادها و اسناد موجود در سایت، صرفا جهت آشنایی مخاطبین محترم با قالب کلی این نوع از قراردادها و اسناد حقوقی ارائه شده است. فلذا محتوای متن ممکن است منطبق با نیاز کاربر نبوده و صحت و دقت آن نیز از حیث علمی لزوما مورد تایید گروه میثاق نمی باشد. بدیهی است که باتوجه به پیچیدگی ها و ظرایف نکات حقوقی و نیز نیازهای خاص هر شخص یا کسب و کار، برای تهیه هر قرارداد و یا متن حقوقی باید بطور خاص به مشاور حقوقی مراجعه نمود.
  • در زمان ارائه مشاوره های حقوقی، وکلا و کارشناسان «سایت قرارداد» مجاز به ارئه راهکارهای خلاف قانون و یا راه های گریز از قانون نیستند. فلذا ضروری است کلیه کاربران و موکلین محترم از ارائه چنین درخواست هایی اجتناب فرمایند.

خدمات پشتیبانی

  • کاربران سایت، پس از خرید هر یک از اسناد منتشر شده در فروشگاه می توانند از یک جلسه مشاوره حقوقی رایگان (به مدت ۳۰ دقیقه) بهره بگیرند. جلسات مشاوره صرفا بصورت حضوری برگزار خواهد شد.